Deepcool CH260 | Black | ITX
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 490.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 5.89 kg |
| Gross width (mm) | 385.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | ITX |
| Net weight | 5.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 472.00 g |
| Plastic (No PET) | 118.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product name | CH260 |
| Tare weight (kg) | 0.59 kg |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvus | Mini-ITX/Micro-ATX/Micro-ATX |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |







